Oferujemy naukę i ćwiczenia gry na driving range OLYMPIC GOLF CLUB.
Nasz driving range (strzelnica golfowa) znajduje się na terenie Klubu Sportowego Spójnia w Warszawie, ul. Wybrzeże Gdyńskie 2, w sąsiedztwie Centrum Olimpijskiego.
Jest to najlepsza lokalizacja tego typu obiektu w Warszawie. U nas grać mogą wszyscy! Niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania. Sprzęt dobieramy i wypożyczamy za darmo.
Driving Range, czyli strzelnica, to miejsce przeznaczone do treningu dłuższych, bądź krótszych uderzeń a także, szczególnie dla początkujących, zapoznania się z podstawmi i regułami  gry w golfa.

Obiekt, w sezonie, jest otwarty 7 dni w tygodniu od godz. 10.00 do 20.00.
Posiadamy 6 target greenów i pięć znaków dystansowych co daje 11 celów uderzeń. Są one doskonale widoczne gdyż nasza strzelnica zbudowana została na pozostałościach stadionu piłkarskiego, a maty oraz stanowiska do uderzeń z trawy znajdują się na półce powyżej murawy.
Posiadamy 20 stanowisk (połowa zadaszonych), putting green, bunkier (możliwość uderzania z trawy). Obiekt jest oświetlony tak więc ćwiczyć można rónież po zmroku.

Organizujemy  spotkania firmowe, urodziny golfowe, kursy na Zieloną Kartę Polskiego Związku Golfa oraz imprezy promocyjne.

Dla zupełnie początkujących przygotowaliśmy specjlane oferty, stali klienci mają możliwość korzystania z karnetów i pakietów, oferujemy najniższe ceny za piłki w Warszawie.
Przy Klubie działa Stowarzyszenie Sportowe (prowadzimy Karty Handicapowe Polskiego Związku Golfa)

Od strony sportowej zadba o Państwa PGA FULLY QUALIFIED GOLF PROFESSIONAL Mark Bednarczyk – właściciel i head PRO w Olympic Golf Club wraz z asystentami.

W naszym sklepiku można  znaleźć kije golfowe, torby, rękawiczki, skarpety, czapeczki, literaturę golfową oraz pozostałe wyposażenie każdego gracza. Sprowadzamy również sprzęt na zamówienie.

Golf jest dla nas bardzo istotny ale nie mniej cenimy przyjazną i miłą atmosferę w Klubie, nasi goście mogą liczyć na spokój w otoczeniu zieleni, profesjonalną obsługę i dobrą kawę.

Wszelkich informacji udziela Maria Bednarczyk +48 604 807 703.


Zasady bezpieczeństwa na Driving Range
- zakaz używania driverów
- na stanowisku podczas uderzania i trenowania może przebywać tylko jedna osoba
- przechodząc obok stanowisk należy zachować szczególną ostrożność, nie wolno zbierać wybitych piłek
- właściciel klubu nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie szkody na osobie lub mieniu powstałe w trakcie gry, a w szczególności za uszkodzenie ciała oraz za rzeczy zagubione lub pozostawione na terenie obiektu.
- wszystkie rzeczy znalezione w klubie powinny być oddane w recepcji.
- gracze nie mogą swoim zachowaniem stwarzać sytuacji niebezpiecznych dla osób trzecich
- dzieci do lat 10 muszą pozostawać pod opieką dorosłego

                 

View the embedded image gallery online at:
http://www.olympicgolf.pl/klub.html#sigProGalleria390256dbce