ZAPRASZAMY OSOBY DOTKNIĘTE CHOROBĄ NOWOTWOROWĄ
NA BEZPŁATNE ZAJĘCIA NAUKI GRY W GOLFA

W KAŻDY PONIEDZIAŁEK O 11.00 W OLYMPIC GOLF CLUB w Warszawie


W 2010r. wykryto u mnie złośliwego chłoniaka. Otrzymalam 6 agresywnych kursow chemioterapii  oraz 17 radioterapii. Wiem co przezywa kobieta, która w wyniku choroby traci urodę i chęć do jakiejkolwiek aktywności. Udało mi się pokonać raka! Nie było to łatwe ale możliwe.

Razem z mężem Markiem Bednarczykiem prowadzimy od 6 lat strzelnicę golfową. Z golfem jesteśmy związani zawodowo od 15 lat. Nasz driving range (strzelnica golfowa) OLYMPIC GOLF CLUB znajduje się na terenie Klubu Sportowego Spójnia w Warszawie, ul. Wybrzeże Gdyńskie 2, w sąsiedztwie Centrum Olimpijskiego. Jest to najlepsza lokalizacja tego typu obiektu w Warszawie. U nas grać mogą wszyscy! Niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania.

Zapraszamy wszystkie osoby, które zmagaja sie tą ciezka choroba i te kótre pokonały nowotwor a także wspierajace chorych. Wspólnie spędzimy miło czas.
Nauka gry w golfa przyniesie odprężenie, ruch na swieżym powietrzu wpłynie na poprawę  samopoczucia, osobiście chetnie odpowiem na każde pytanie odnośnie choroby i przebiegu lecznia.  Bedziemy wspierać rozmową . Dla uczestniczek przygotowalismy tonę pozytywnej energii.

SPONSORZY/PARTNERZY

Zachęcamy do wsparcia Akcji poprzez zakup pileczki "cegiełki" z logo akcji. Całkowity dochód ze sprzedaży przeznaczamy na organizację zajęć.

» Zobacz Artykuł Golf na dłoni (04-2012) - Golf&Roll (PDF)Zapraszam serdecznie
Maria Bednarczyk,
tel. 604 807 703